logo.png

Świetliki dachowe

W naszej ofercie znajdują się świetliki dachowe gwarantujące równomierne doświetlanie pomieszczeń. Sprawdzają się szczególnie w pomieszczeniach, których konstrukcja nie pozwala na montaż okien w ścianie lub są na tyle duże, że wymagają doświetlenia. Świetliki produkujemy z trwałych i odpornych na korozję materiałów, dzięki czemu gotowy produkt zapewnia nie tylko światło naturalne, ale również izolację termiczną i akustyczną.

Świetliki dopasowane do potrzeb

Jako producent świetlików dachowych zapewniamy klientom możliwość dostosowania wielu parametrów do indywidualnych potrzeb. Wykonujemy niestandardowe wymiary światła otworu i wysokości podstawy umożliwiając tym samym odpowiednie doświetlenie pomieszczeń o każdej powierzchni. Nasi klienci mogą również wybrać materiał izolacyjny, a także grubość materiału podstawy oraz grubość, przekrój i kolor skrzydła świetlika. Podstawa malowana jest na wybrany kolor z palety RAL.

Działamy kompleksowo

Nasze produkty trafiają do obiektów publicznych, firmowych, biurowych i prywatnych. Każe zlecenie realizujemy z najwyższą starannością, zapewniając:
    • sprawne wykonanie wszystkich prac w ustalonym terminie,
    • konkurencyjne ceny,
    • doświadczenie, dzięki któremu doradzimy w kwestii wyboru miejsca na świetlik, wymiarów i materiałów,
    • produkty posiadające wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty.

Korzyści z naturalnego światła

Montaż świetlików pozwala doświetlić pomieszczenie i zrezygnować z konieczności montowania większej ilości światła sztucznego. Pozwala to nie tylko zoptymalizować koszty, ale korzystnie wpływa na osoby znajdujące się w doświetlonym pomieszczeniu. Światło naturalne pobudza kreatywność i zwiększa wydajność. Oddziałuje również na samopoczucie. Świetliki dachowe umożliwiają ponadto efektywną wentylację zwiększając komfort pracy w zamkniętym pomieszczeniu. Wyłazy dachowe należące do grupy świetlików wpływają również na bezpieczeństwo osób znajdujących się wewnątrz budynków – zintegrowane z grawitacyjnym systemem oddymiania odprowadzają dym i toksyczne gazy podczas pożaru, umożliwiając ucieczkę i sprawniejsze przeprowadzenie akcji ratowniczej.
©2020 Rewa Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Created by: Michał Kruczek