logo.png

Wyłazy dachowe

Oferujemy naszym klientom niezwykle praktyczne wyłazy dachowe, które sprawdzają się jako idealna doświetlania pomieszczeń naturalnym światłem. Zapewniamy je opcjach – prostokątne, kwadratowe, z podstawą o budowie prostej, skośnej albo prosto-skośnej.
 
W produktach zastosowano podstawę z blachy stalowej ocynkowanej, a z zewnątrz ocieplono ją wełną mineralną. Świetlik wypełniony jest poliwęglanową płyta komorową.
 
Przy otwieraniu skrzydła zastosowane może być sterowanie pneumatyczne, elektryczne albo mechaniczne a na prośbę klienta konstrukcja wyłazu może być dostosowana do jego wymagań.
 
Podstawa składa się następujących materiałów - blacha aluminiowa, żywica poliestrowa i laminat. Z kolei materiał przekrycia to kopułka z polimetakrylanu metylu (może być wielowarstwowa), kopułka z poliwęglanu komorowego formowanego termicznie, płyta z litego poliwęglanu.
 
Naszym klientom oferujemy także wykonanie produktów pod kątem indywidualnie dobranych rozmiarów. Można zamówić w naszej firmie niestandardowe wymiary zarówno wysokości podstawy jak też światła otworu.
©2020 Rewa Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Created by: Michał Kruczek