logo.png

Informacje ogólne

Proponowane przez nas klapy dymowe DYMKLAP montowane są na dachach. Ich zadaniem jest sprawne usuwanie dymu, ciepła i substancji toksycznych uwalniających się w czasie pożaru z pomieszczeń. 

Produkty te sprawdzają się też jako doświetlenie i przewietrzanie pomieszczeń a ich zastosowanie jest szerokie. Są stosowane m.in. w halach sportowych, produkcyjnych, szkolnych, dużych sklepach oraz domach towarowych.

Spełniają takie funkcje jak usprawnienie ewakuacji poprzez szybkie oczyszczenie z dymu dolnej części izb i przyśpieszenie tym samym akcji ratowniczej. Dzięki tym klapom oddymiającym odciążana jest termicznie konstrukcja budynku.

Produkty te są dostępne w wersji kwadratowej, prostokątnej, jednoskrzydłowej, dwuskrzydłowej, a także z podstawą o budowie prostej lub skośnej.

Standardowo podstawa zrobiona jest z blachy stalowej ocynkowanej, a od strony zewnętrznej jest ona ocieplona wełną mineralną. Z kolei z poliwęglanowej płyty komorowej wykonane jest wypełnienie skrzydła klapy.

Możemy też na życzenie klienta dostosować konstrukcję klapy do jego wymagań, np. zmieniając materiał podstawy i przekrycia.

©2019 Rewa Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Created by: Michał Kruczek